Jarní sprint 2022

Vážení přátelé, kamarádi a příznivci vzduchem chlazených vozů Volkswagen.

Rádi bychom Vás pozvali na 19. Jarní sprint, který se uskuteční 16. 4. 2022 na letištní ploše v Chrášťanech u Kolína. Tento sraz oficiálně navazuje na tradici sprintů pořádaných
na Vítkově a v Modřanech.

Do areálu je možné přijíždět již od pátku. V sobotu je na programu vyřazovací závod dvojic  způsobem Le Mans, po kterém následuje afterparty s možností přespání do neděle.

Cena vstupného je následující:
- 500 Kč/auto pro účastníky, kteří přijedou v pátek
- 300 Kč/auto pro účastníky, kteří přijedou v sobotu

V ceně vstupného je zahrnutý závod (přidělení startovního čísla), taška pro závodníky a přespání.

Více informací naleznete na www.flat4.org/forum a Facebooku.

Pro zrychlení administrativy, prosím, vyplňte registrační formulář:
https://form.123formbuilder.com/6113541/form

 

Kdo zrovna nebude závodit, tak se muže občerstvit v cateringu, který bude otevřen po celý den a bude podávat jídlo a pití. V případě horšího počasí jsou připraveny vyhřívané stany, kryté pódium a přístřešky na sledování závodu. Také pro děti bude opět připraven skákací hrad.  

A ještě jedna malá organizační, kdo se chce přijet podívat, a zrovna mu úplně perfektně nefunguje VW vzduchem chlazené, může se na nás přijet podívat např. VW T3 nebo VW T4. VW Golf I nebo VW Golf II se v zadní části parkovací plochy taky ztratí.

Pro ty, co nevědí, do jaké závodní kategorie patří, přikládáme rozdělení kategorií. Závodní kategorii doplní při přejímce a zkoušce brzd Technický komisař.

Proto se nemusíte bát a přijeďte.

Těšíme se na Vás,
VW Brouk Kolín