Zajda

Ahojda,

jmenuji se Marek ZAJDA Zajíček a broukama žiji již 14let.
Začalo to jednoduše, splněním jednoho snu, který se táhl ještě z dob, kdy jsem o řidičáku
na auto mohl jen snít. Prvního brouka jsem si chtěl koupit ve 14 letech, kdy jsem si vyhlidl starého dědka v sousední vesnici u starého pana na zahradě. Ale co čert nechtěl, tak mi to tenkrát táta vymluvil.
Uteklo pár jalovych let, kdy jsem střídal motorky jednu za druhou. Až najednou přišel zlomový okamžik, kdy už se jízda na motorce rovnala sebevražednému počínání, a přišel strach o život. Ze dne na den jsem motorku prodal a impuls byl JASNÝ............ BROUK.........
Našel jsem na inzerát stojícího brouka v bazaru v Praze na Evropské třídě. Stal tam 2 roky pod lípou na vyfouklych kolech, oprseny s nefunkčním motorem. Hned jsem měl jasno, že se na něj musím kouknout a zeptat. Cena = nesmyslných 89.000 Kč.
Bazarnik hned reagoval, že podráždí majitelku, že to tam stojí dlouho. Přišla otázka "Kolik byste dal?" Já na to, že max. 20.000 Kč. Bazarnik odešel a za 5 minut přišel a řekl 35.000 Kč. Řekl jsem, že teda nic, že max 25.000 Kč. Den jsem ho nechal odležet a zkusil mu zavolat. A najednou přišlo to správné číslo 28.000 Kč poslední cena. A já: "Jo, to dám."
Dovezli jsme ho s manželkou domu. Během pár dnů se banální defekt opravil ( nová Aku a oprava startéru). Brouček prošel několika leštenkami, koupelí a byl náš.
Jelikož hnedka od začátku v něm zalíbení našla i moje manželka Monča, tak první výlet následně první sraz a první přátelé stejného bláznovství na sebe nenechaly dlouho čekat. Následovala svatba, kdy nás brouk jasně musel odvést. Pak přišly postupně děti. A dnes je to již 14tý rok, co jezdíme v tomhle legendárním vozu.
V loni přišel impuls a naše rodina se rozrostla o T1 bus Brasil.
Je jasný, že moje rodina dýchá celá stejným směrem, a jsem za to rád, že máme rodinného koníčka, do kterého jsme zblazneni úplně na max.

S pozdravem Mára, Monča, Niky, Máta Zajíčkovi