THE VW AIR COOLED RUNWAY 2019

Tak jako loni, jsme i letos měli možnost sejít se na jednom z prvních VW srazů letošního roku, který se konal 20.4.2019 v Chrášťanech u Českého Brodu. A kde jinde trávit letošní velikonoční víkend? Přece na dráze za zvuku motorů broučích, busích i těch ostatních!

Opět bylo přichystáno mnoho nečekaných zvratů a adrenalinových okamžiků! První překvapení se konalo už na technické přejímce, kde bystré oko Herbieho začalo zaplňovat kategorii speciálů závratnou rychlostí. Traťovému komisaři zkrátka neunikne nic.

Celým dnem nás úžasně provázelo moderátorské duo OB a Želvák Bob. Při jejich komentářích jsme sledovali napínavé rozběhy, okamžiky nejistoty na brzdě i adrenalinové sprinty do cíle. Diváci samozřejmě nezůstali pozadu a fandili, jak se dalo!

Mimo hlavní závod byla velkým lákadlem prezentace vozu KdF41.

Kdo si chtěl poslechnout i něco o moderních VW, byl jim k dispozici stánek našeho sponzora Auto Louda, kde byly vystaveny vozy VW T-Cross s možností předváděcí jízdy. Po loňském úspěchu ani letos nesměl chybět skákací hrad ve tvaru VW brouka pro děti.

   

Poděkování patří všem, kteří se na srazu podíleli, a samozřejmě i našim dalším sponzorům, kterými letos byli: RICOM gas, s.r.o., Bertrams Pečky, spol. s.r.o., Hügli Food s.r.o., Aujeský, s.r.o. a PNEU Boháček MB s.r.o.

A jak to všechno dopadlo?
Během pátku a soboty projelo branou 85 vzduchem chlazených aut. Z nich se 40 postavilo na start. A kdo skončil na stupních vítězů?

 

Více fotek naleznete zde a zde.
Povídání na Flatu naleznete zde.