THE VW AIR COOLED RUNWAY 2018

V sobotu 21.4.2018 jsme se sešli na letišti v Chrášťanech, abychom po zimě provětrali motory svých vzduchem chlazených VW miláčků a porovnali síly s ostatními brouky a busíky. Byl to den plný úžasného povzbuzování od diváků, běžeckého nadšení závodníků, napínavých okamžiků na brzdě a vyrovnaných soubojů v cíli.

S pomocí VW kamarádů, přátel, Herbieho u přejímky vozů a Želváka u mikrofonu, se podařilo zorganizovat nezapomenutelný den. A kdo by zapomněl na sponzora Loudu a speciální broučí skákací hrad, který udělal radost nejen dětem!

Celý den bylo krásné počasí. Ale rosničku jsme asi ukecávali moc, protože kolem poledního to byla pekelná výheň a většina zúčastněných přijela s prvním letošním opálením.
A jak to vlastně všechno dopadlo? Sjelo se na 150 aut, z nichž bylo zhruba 100 vzduchem chlazených. Celkem 42 aut se postavilo na trať s nadějí na vítězství. Jak se říká, vyhrát může jen jeden. A kdo že to pro jednotlivé kategorie byl? Podívejte se sami!