19. Jarní sprint 2022

Po dvou letech, kdy se sraz konat nemohl, se v sobotu 16.4.2022 sjeli nadšenci na letištní plochu v Chrášťaneh u Českého Brodu, aby s nohou na plynu začali letošní VW sezónu.

Počasí sice nebylo ukázkové, ale vítr a zatažená obloha se nakonec umoudřily a dočkali jsme se sluníčka. Děkujeme všem, kteří přijeli, ať už závodit nebo povzbuzovat, a dodat tak akci tu pravou atmosféru!

I přes nepřízeň počasí nám přijelo skoro 90 vzduchem chlazených vozů a 50 z nich se postavilo na trať!

Poděkování patří také celému týmu organizátorů i přátel, kteří nám pomohli připravit trať a pro vás zázemí. Díky našemu technickému komisaři Herbiemu si každý našel kategorii, ve které mohl závodit. A bez skvělé dvojice moderátorů, OB a Želváka, si už závody ani nedovedeme představit! 
Další, bez koho bychom se neobešli, jsou naši sponzoři (Louda, Ricom gas a další). My můžeme díky nim závody pořádat, a vy od nich máte drobné upomínkové předměty, a také ceny pro vítěze.

Zvláštní poděkování patří úžasnému cateringu Cantina La Fresca pod vedením Jirky Čemuse (Kuchař), který se postaral o všechny hladové strávníky. Jídlo měli vynikající. 

Závodníků bylo letos mnoho, vyhrát však může jen jeden. Tady máte vítěze jednotlivých kategoriích.

Více fotek naleznete zdezde.
Povídání na Flatu naleznete zde.